کلینیک دامپزشکی روژان
مارتینیک

قوانین حمل و نقل حیوانات مارتینیک

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات مارتینیک بررسی خواهد شد:

 

توصیه میشود قبل از مطالعه، مقاله ی کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

زمانی که شرایط زیر رعایت شود، در هنگام ورود به مارتینیک، قرنطینه‌ای برای حیوان خانگی شما در نظر گرفته نمی شود. اگر خلاف آن ذکر شده باشد، قوانین زیر فقط برای سگ‌ها و گربه‌های خانگی شامل حیوانات خدماتی و حمایت‌کننده عاطفی اعمال می‌شود. صاحبان سایر حیوانات خانگی به بند ۹ مراجعه کنند.

 

۱.ریزتراشه حیوانات خانگی (میکروچیپ)

حیوان خانگی شما ابتدا باید با ریزتراشه ایزو ۱۱۷۸۴/۱۱۷۸۵ ۱۵ رقمی و غیر رمزگذاری شده باشد. اگر ریزتراشه حیوان خانگی شما مطابق با ISO 11784/11785 نیست، می‌توانید اسکنر میکروچیپ خود را بیاورید. مطمئن شوید که دامپزشک شما ریزتراشه حیوان خانگی شما را پس از کاشت اسکن می‌کند.

 

شماره میکروچیپ حیوان خانگی شما باید در تمام مدارک مورد نیاز برای ورود به مارتینیک وجود داشته باشد.

 

۲.واکسیناسیون

تمام گربه‌ها و سگ‌هایی که وارد مارتینیک می‌شوند باید مدرکی دال بر واکسیناسیون فعلی هاری داشته باشند. اگر حیوان خانگی شما در حال حاضر میکروچیپ نشده و برای هاری واکسینه نشده است، قبل از ورود به کشور باید ۳۰ روز صبر کند.

 

۳.تست تیتر هاری

اگر حیوان خانگی شما از کشور آلوده به هاری وارد مارتینیک می‌شود، آزمایش تیتر هاری باید زودتر از ۳۰ روز پس از واکسیناسیون هاری و حداکثر ۳ ماه قبل از ورود انجام شود.

 

۴.مجوز واردات

هنگام ورود به مارتینیک با حیوان خانگی شخصی از هر کشوری نیازی به مجوز واردات نیست.

 

۵.گواهی سلامت

سپس دامپزشک شما یک گواهی سلامت دامپزشکی را برای مارتینیک تکمیل می‌کند.

 

۶.درمان انگل داخلی و خارجی

این یک الزام مارتینیک نیست که سگ یا گربه شما در برابر انگل‌های داخلی و خارجی درمان شود.

 

۷.ورود هوایی

حیوانات خانگی که وارد مارتینیک می‌شوند باید در فرودگاه بین المللی مارتینیک Aimé Césaire وارد شوند. حیوانات خانگی می‌توانند به عنوان چمدان تحویل داده شوند یا به عنوان بار هوایی وارد کابین شوند.

 

همه سگ‌ها و گربه‌های اهلی هنگام معاینه در ورودی ورودی ورودی شواهدی مبنی بر بیماری قابل انتقال به انسان باشند.

اگر سگ یا گربه از سلامت ظاهری خوبی شما نیست، ممکن است معاینه بیشتر توسط دامپزشک مجاز با هزینه شما لازم باشد.

قوانین حمل و نقل حیوانات اندونزی
ادامه مطلب

 

۸.واردات توله سگ یا بچه گربه

توله سگ‌ها و بچه گربه‌های زیر ۳ ماه و بدون واکسن هاری می‌توانند وارد شوند در صورتی که گواهی دامپزشکی داشته باشد و بدون تماس با حیوانات وحشی باشد که احتمالاً در محل تولد وجود دارد و در کشور تولد اقامت داشته‌اند یا توسط مادرشان همراه باشند. هنوز وابسته است

 

۹.نژادهای ممنوعه

نژادهای زیر ممکن است با شجره نامه وارد مارتینیک شوند: هر سگی از نوع معروف به تریر استافوردشایر، – تریر استافوردشایر آمریکایی، پیت بولز، هر سگی از نوع معروف به توسا، هر سگی از نوع معروف به روتوایلر. توسا.

 

نژادهای ماستیف و بوئربول ها و میکس‌های آنها اجازه ورود به مارتینیک را ندارند.

 

۱۰.دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

 

پرندگان، بی مهرگان، ماهی‌های گرمسیری، خزندگان، دوزیستان، پستاندارانی مانند جوندگان و خرگوش‌ها مشمول الزامات واکسیناسیون هاری نیستند، اما ممکن است شرایط دیگری را داشته باشند و برای ورود به مارتینیک باید گواهی سلامت داشته باشند. به صاحبان حیوانات خانگی اکیداً توصیه می‌شود که اطلاعات بیشتری را از مقامات مربوطه کشورشان و/یا کشور مقصد جویا شوند.

 

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات مارتینیک بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.