کلینیک دامپزشکی روژان
Arkefly Airline

Arkefly Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند بدون من به عنوان کارگو پرواز کند؟ خیر

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

Arkefly Airline یک شرکت هواپیمایی ارزان هلندی است که به مقاصدی در ایالات متحده، مدیترانه، دریای سرخ، مکزیک، کارائیب، جزایر قناری، اسکاندیناوی، آفریقا، آسیا، برزیل و هلند پرواز می‌کند. این یکی از شرکت‌های تابعه خطوط هوایی TUI است.

 

خط‌مشی Arkefly Airline حیوانات خانگی – داخل کابین:

 

حیوانات خانگی مجاز:

گربه‌ها و سگ‌های کوچکی که در پروازهای داخل اتحادیه اروپا و مدیترانه سفر می‌کنند. در پروازهای طولانی و بین المللی، ورود حیوانات خانگی به داخل کابین ممنوع است. ممکن است پروازهای داخلی خاصی وجود داشته باشد که این محدودیت در آنها اعمال می‌شود. حداکثر وزن حیوان خانگی و حامل: ۲۲ پوند (۱۰ کیلوگرم).

 

سگ‌های سرویس نیز پذیرفته می‌شوند و به شرط همراهی مسافر معلول به صورت رایگان سفر می‌کنند. علاوه بر این، سگ‌های نجات به همراه یکی از اعضای سازمان یا تیم نجات به صورت رایگان سفر خواهند کرد. حیوانات خانگی باید بندکشی شوند و نمی‌توانند صندلی را اشغال کنند.

 

رزرو:

باید به Arkefly Airline اطلاع دهید که با یک حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست. پیشنهاد می‌کنیم تا حد امکان رزرو هواپیمایی خود را زودتر انجام دهید، اما طبق قوانین هواپیمایی حداقل ۳ روز جلوتر، زیرا تعداد محدودی از حیوانات خانگی در کابین هر پرواز مجاز هستند.

 

الزامات حامل:

اگر حیوان خانگی شما شرایط مندرج در خط‌مشی حیوان خانگی Arkefly Airline را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت حمل‌ونقل حیوانات خانگی تأیید شده نیاز دارید. کریرها می‌توانند سفت یا انعطاف پذیر باشند و باید کف ضد آب، تهویه مناسب و بست های ایمن داشته باشند. (زیپ‌ها ترجیح داده می‌شوند.) اندازه‌های کریر نباید از ۱۹.۷ اینچ × ۱۴ اینچ در ۱۲ اینچ (۵۰x35x30 سانتی متر) تجاوز کند.

 

برای هر مسافر یک حیوان خانگی مجاز است.

 

سن:

حیوانات خانگی باید حداقل ۳ ماه سن داشته باشند.

 

ورود:

شما از پیشخوان مسافران تحویل می‌گیرید زیرا حیوانات در کنار خیابان تحویل داده نمی‌شوند. هزینه‌ای در زمان تحویل گرفتن دریافت می‌شود. شرکت هواپیمایی حیوان خانگی شما به عنوان یک چمدان دستی حساب می‌شود.

 

خط‌مشی Arkefly Pet – چمدان چک‌شده:

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، Arkefly Airline ممکن است حیوان شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

قوانین حمل و نقل حیوانات Ural Airlines
ادامه مطلب

 

حیوانات خانگی مجاز:

فقط گربه و سگ.

 

رزرو:

باید از ۳ روز قبل انجام شود.

 

ورود:

هنگامی که به عنوان باکس تحویل‌شده پرواز می‌کنید، حیوان خانگی خود را در باجه بلیط مسافر در باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا تحویل می‌گیرید و در آن زمان هزینه حمل و نقل را پرداخت می‌کنید. برای سفر به عنوان باکس چک شده، وزن حیوان خانگی شما و حامل آن نباید بیش از ۷۰ پوند باشد. (۳۲ کیلوگرم).

 

محدودیت‌های دما:

حیوانات خانگی بین محل نگهداری و سوار شدن در معرض دمای تابستان و زمستان خواهند بود. مسافران باید در تابستان در شب و در زمستان در روز پرواز کنند. اگر دمای هوا از ۸۵ درجه فارنهایت بیشتر شود، شرکت هواپیمایی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که سگ یا گربه شما را حمل نکند.

 

فرم‌های مورد نیاز:

ArkeFly به گواهی سلامت هواپیمایی نیاز دارد که ظرف ۱۰ روز پیش از ورود صادر شود. همچنین مدارک واکسیناسیون و مدارک پاسپورت حیوان خانگی برای کشوری که حیوان خانگی شما به آن سفر می‌کند (فقط سفرهای بین المللی) الزامی است.

 

Arkefly Airline خدمات باربری برای حیوانات زنده ارائه نمی‌دهد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.