کلینیک دامپزشکی روژان
قوانین حمل و نقل حیوانات برمودا

قوانین حمل و نقل حیوانات برمودا

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات برمودا مورد بررسی قرار گرفته می شود، با ما همراه باشید؛

 

برمودا گربه‌ها و سگ‌هایی را که شرایط زیر را دارند قرنطینه نمی‌کند. تمام الزامات همچنین برای حیوانات خدماتی و حمایت عاطفی اعمال می‌شود.

 

 1. ریزتراشه حیوانات خانگی (میکروچیپ):

برای ورود به برمودا، حیوان خانگی شما باید ابتدا با یک ریزتراشه خانگی سازگار با ISO 11784/11785 که ۱۵ رقمی و غیر رمزگذاری شده است، ریزتراشه شود. اگر ریزتراشه حیوان خانگی شما مطابق با ISO نیست، می‌توانید اسکنر میکروچیپ خود را بیاورید.

 

 1. واکسیناسیون:

واکسن هاری حیوانات خانگی

سگ یا گربه شما باید دو واکسن هاری داشته باشد، یکی بعد از ۳ ماهگی و دیگری بین ۶ تا ۱۲ ماهگی از اولین واکسیناسیون. آخرین واکسیناسیون باید حداقل ۳۰ روز و حداکثر ۱۲ ماه قبل از ورود شما به برمودا به حیوان خانگی شما داده شود. واکسیناسیون سه ساله تا زمانی پذیرفته می‌شود که در طی ۱۲ ماه از سفر انجام شود.

اگر سگ یا گربه شما از بریتانیا، استرالیا، نیوزلند یا جامائیکا وارد شده باشد، واکسیناسیون هاری لازم نیست.

 

 1. تست تیتر هاری:

آزمایش تیتر خون

برای ورود به برمودا از هیچ کشوری نیازی به آزمایش تیتر هاری نیست. (به علت اهمیت تست تیتر هاری این مورد را بر اساس اقتضای زمان با دامپزشک خود بررسی کنید). به علت شرایط خاص ایران، ممکن است برای وارد کردن حیوان از ایران نیاز به تست تیتر هاری باشد.

 

 1. گواهی سلامت:

شما باید درخواست مجوز را حداقل ۱۰ روز قبل از ورود ثبت کنید و گواهی سلامت دامپزشکی برای برمودا باید توسط دامپزشک مجاز در ۱۰ روز قبل از ورود صادر شده باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطمینان از تحویل سریع، برنامه (گواهی تکمیل شده دامپزشکی) را فکس یا ایمیل کنید. یک مجوز طی ۲ تا ۳ روز کاری برای شما فکس یا ایمیل خواهد شد.

یک گواهی دامپزشکی باید همراه باشد مبنی بر اینکه حیوان خانگی شما در ۶ ماه گذشته در معرض هاری قرار نگرفته است و یا در یک منطقه قرنطینه رسمی هاری قرار نگرفته است.

 

 1. مجوز واردات:

مجوز واردات صادر شده توسط اداره حفاظت از محیط زیست برمودا مورد نیاز خواهد بود. بدون این مجوز، سگ و گربه شما از ورود منع می‌شود، زیرا هیچ گونه تسهیلات قرنطینه‌ای در برمودا وجود ندارد.

 

 1. درمان ضد انگل‌های خارجی و داخلی:

درمان کنه درست قبل از ورود به برمودا لازم است.

 

 1. توله سگ و بچه گربه:

توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها باید حداقل ۱۰ ماهه باشند مگر اینکه از انگلستان، نیوزلند، جامائیکا یا استرالیا وارد شوند.

 

 1. ورود هوایی:

حیوانات خانگی باید در فرودگاه بین المللی LF Wade وارد برمودا شوند. حیوانات خانگی می‌توانند به عنوان باکس تحویل شده یا بار هوایی وارد کابین شوند.

تمام سگ‌ها و گربه‌های اهلی هنگام معاینه در فرودگاه ورودی باید فاقد شواهدی مبنی بر بیماری قابل انتقال به انسان باشند. اگر سگ یا گربه شما از سلامت ظاهری خوبی برخوردار نیست، ممکن است معاینه بیشتر توسط دامپزشک مجاز با هزینه شما لازم باشد.

Cypress Airways قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

 1. نژادهای ممنوعه:

نژادهای زیر یا میکس آنها مجاز به ورود به برمودا نیستند: پیت بول تریر آمریکایی، بولداگ آمریکایی، تریر استافوردشایر آمریکایی، ماستیف آرژانتینی (دوگو آرژانتینی)، بوئربول، ماستیف برزیلی (فیلا) کن‌کورسو، پرسا کاناریو، ماستیف ناپلی، توسا اینو، گرگ و گرگ هیبرید.

نژادهای میکس آنها محدود می‌شوند، نیاز به درخواست دارند و باید شرایط استثنایی را برای واردات به برمودا نشان دهند: آکیتا، بولداگ استرالیایی، مالینویز بلژیکی، بوویه دز فلاندرس، بول تریر، بول ماستیف، چاو چاو، دوبرمن پینچر، دوگ. د بوردو، ژرمن شپرد، انگلیسی ماستیف، رودزیان ریج بک، روتوایلر و استافوردشایر بول تریر.

فرت ها از هیچ کشوری اجازه ورود به برمودا را ندارند.

 

 1. دیگر حیوانات:

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

پرندگان، بی مهرگان، ماهی‌های گرمسیری، خزندگان، دوزیستان، پستاندارانی مانند جوندگان و خرگوش‌ها مشمول الزامات واکسیناسیون هاری نیستند، اما ممکن است شرایط دیگری را داشته باشند و برای ورود به برمودا باید گواهی سلامت داشته باشند. به صاحبان حیوانات خانگی اکیداً توصیه می‌شود که اطلاعات بیشتری را از مقامات مربوطه کشورشان و/یا کشور مقصد جویا شوند.

 

 1. CITES:

نماد CITES: لاک پشت در خطر انقراض

اگر حیوان خانگی شما سگ، گربه یا موش خرما نیست، و به خصوص اگر لاک پشت یا طوطی است، باید بررسی کنید که تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه‌های جانوران و گیاهان وحشی در معرض خطر انقراض (CITES) محافظت نشده باشد. در این صورت باید برای مجوزهای اضافی درخواست دهید. بیش از ۱۸۰ کشور در آن شرکت می‌کنند و مقررات CITES را اجرا می‌کنند.

 

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات برمودا مورد بررسی قرار گرفت.

جهت دریافت اطلاعات رایگان بیشتر به وبسایت و پیج ما مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

تذکر مهم : این مطب برگرفته از کتاب قوانین بین المللی حیوانات است. اما نکته قابل توجه این است که اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

بهترین کلینیک دامپزشکی تهران کجاست؟

 

کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱