کلینیک دامپزشکی روژان
Cathay Pacific Airline

Cathay Pacific Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند بدون من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید. Cathay Pacific Airline به سگ، گربه یا سایر حیوانات به استثنای حیوانات خدماتی دارای گواهی پزشکی اجازه سفر در کابین هواپیما را نمی‌دهد.

 

باکس تحویل‌شده یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگ‌تر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما در حال پرواز با Cathay Pacific است، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، Cathay Pacific Airline ممکن است شما را حمل کند. حیوان خانگی در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

برای رزرو باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از حرکت اطلاع داده شود.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. سگ‌ها را نمی‌توان در باکس‌های چوبی حمل کرد. همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا Cathay Pacific Airline به آن نیاز دارد یا نوع دیگری از کراوات که هر دو نیمه باکس را محکم می‌کند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

 

محدودیت‌های نژاد:

نژادهای زیر به عنوان چمدان یا محموله تحویل داده نمی‌شوند:

آفن پینشر، تبتی اسپانیل، بوستون تریر، باکسر، بروکسل گریفون، بولداگ، کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل، چاو چاو، دوگ د بوردو، اسباب بازی انگلیسی اسپانیل. چین ژاپنی (اسپانیل ژاپنی)، لهاسا آپسو، ماستیف (همه نژادها)، پکنیز، پاگ (همه نژادها)، شیتزو و استافوردشایر بول تریر. گربه‌ها: موهای کوتاه هیمالین، ایرانی یا اگزوتیک.

علاوه بر این، نژادهای خطرناک سگ زیر حمل و نقل نمی‌شوند:

پیت بول تریر، ژاپنی توسا، فیلا برازیلیرا و دوگو آرژانتینو.

قوانین حمل و نقل حیوانات تایوان
ادامه مطلب

 

گواهی سلامت:

بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند، توسط Cathay Pacific Airline باید گواهی سلامتی را که دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل کند.

 

سفر بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Cathay Pacific Airline می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم:

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بیش از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. Cathay Pacific ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. Cathay Pacific Airline ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.