کلینیک دامپزشکی روژان
Cebu Pacific Airline

Cebu Pacific Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر (به جز خدمات حمایت عاطفی به سگ‌ها در پروازهای به مقصد یا از ایالات متحده

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان بار هوایی پرواز کند؟ بله (پروازهای داخلی در فیلیپین)

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

  1. سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین

 

Cebu Pacific Airline به هیچ نوع حیوان زنده‌ای اجازه پرواز در کابین هواپیمای خود را نمی‌دهد، مگر اینکه در پروازهای به مقصد و از ایالات متحده و حیوان خانگی شما یک حیوان خدماتی یا حمایت عاطفی باشد.

 

حیوان خدماتی به سگی گفته می‌شود که به صورت انفرادی برای انجام کار یا انجام وظایف برای یک فرد دارای معلولیت آموزش دیده است، جایی که این کار یا وظایف مستقیماً با ناتوانی فرد مرتبط است و شامل یک سگ خدماتی حمایت عاطفی یا روانپزشکی می‌شود.

 

هنگام پرواز با سگ حمایت عاطفی، مسافران ملزم به ارائه سند کتبی تحت سربرگ یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز هستند که تاریخ آن بیش از ۱ سال از تاریخ پرواز نباشد، که در آن ذکر شده باشد:

 

 ناتوانی ذهنی یا عاطفی در کتابچه راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی، ویرایش چهارم (DSM IV) شناسایی شده است.

نیاز به حیوان به عنوان محل اقامت برای سفر هوایی یا برای فعالیت در مقصد

ارزیابی توسط یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز انجام شده است و مسافر تحت مراقبت او است

تاریخ و نوع مجوز کارشناس بهداشت روان و محل صدور آن.

 

  1. خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

 

Cebu Pacific Airline خدمات باکس چک شده را به صاحبان حیوانات خانگی ارائه نمی‌دهد..

 

  1. سیاست‌های حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی

کارگو

 

Cebu Pacific Airline حیواناتی مانند سگ، گربه و لاک پشت را به همراه شریک خود Tiger Air در پروازهای داخلی فیلیپین به عنوان محموله هوایی حمل خواهد کرد.

محدودیت‌های نژاد:

 

Cebu Pacific به احتیاط در هنگام حمل و نقل نژادهای براکیوسفال توصیه می‌کند. توصیه می‌شود که این حیوانات خانگی در باکس‌هایی یک اندازه بزرگتر از حد معمول حمل و نقل شوند.

 

محدودیت‌های دما:

حیوانات خانگی بین محل نگهداری و پانسیون در معرض دمای تابستان و زمستان خواهند بود. برای محدودیت دما با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید.

قوانین حمل و نقل حیوانات قبرس
ادامه مطلب

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت باید حداکثر ۱۰ روز قبل از سفر و اثبات واکسیناسیون هاری توسط دامپزشک مجاز صادر شود. مجوز حمل از اداره صنایع دام. تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد شما باید به باکس پیوست شود.

 

الزامات باکس:

حیوان خانگی شما باید در یک باکس حیوان خانگی محکم مطابق با IATA با یک پد حیوان خانگی یا روزنامه خرد شده در پایین باکس سفر کند. باکس‌های پلاستیکی سخت که با گیره‌های پلاستیکی به هم متصل می‌شوند، بالاترین میزان امنیت را برای حیوان خانگی شما ارائه نمی‌دهند. برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس باید از سخت افزار فلزی استفاده شود.

 

  1. فرودگاه‌های ارائه شده

سبو اقیانوس آرام به مکان‌هایی در سراسر فیلیپین خدمات می‌دهد.

 

  1. نژادهای ممنوعه

Cebu Pacific Airline نژادهای سگ زیر یا هر گونه میکس با پوزه کوتاه را به عنوان محموله هوایی ارسال نخواهد کرد:

 

نژادهای اسناب بینی (براکیسفالیک) (سگ):

آفن پینشر، پیت بول تریر آمریکایی، تریر استافوردشایر آمریکایی، بیژون فریز، بوستون تریر، باکسر (همه نژادها)، گریفون بروکسل، بولداگ (همه نژادها)، بول ماستیف (ماستیف فرانسوی، ماستیف فرانسوی، انگلیسی Mastiff)، نئوپولیتن)، کن کورسو، چیهواهوا، چاو چاو، دوگو آرژینتینو، دوگ د بوردو، انگلیسی اسباب بازی اسپانیل (کینگ چارلز)، اسباب بازی تریر انگلیسی، چین ژاپنی، لهاسا آپسو، مالتیز، نیوفاندلند، پکینیز، پیت بول، پاگ (همه نژادها) )، پرسا کاناریو، شار پی، شیتزو، بول تریر استافوردشر، تریر دره اسپانیل تبتی و تریر یورکشایر.

 

نژادهای براکیوسفال (گربه):

برمه، بیرمن، اگزوتیک، هیمالین، ایرانی.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.