کلینیک دامپزشکی روژان
Eurowings Airline

Eurowings Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

Eurowings Airline

 

هرگز به سگ یا گربه خود آرامبخش طبی (نسخه‌ای) ندهید. اگر می‌خواهید حیوان خانگی‌تان آرام‌تر باشد، به او یک حیوان خانگی آرام‌تر بدهید. بسیاری از خطوط هوایی از ارسال حیوان خانگی که به آن داروی آرام بخشی داده شده است خودداری می‌کنند.

اگر حیوان خانگی شما به بیماری حرکت تمایل دارد، مصرف غذا را تا رسیدن به مقصد محدود کنید. مطمئن شوید که حیوان خانگی شما قبل از سفر مقداری هیدراتاسیون دریافت می‌کند. در صورت امکان بهتر است این کار را در خانه انجام دهید.

همیشه قبل از سفر کالسکه یا باکس حیوان خانگی خود را خریداری کنید تا حیوان خانگی بتواند به آن عادت کند.

سگ یا گربه خود را از نوک بینی تا انتهای دم و از بالای سر تا زمین اندازه گیری کنید تا ناقل اندازه مناسب را انتخاب کنید. Eurowings Airline نیاز دارد که سگ یا گربه شما بتواند بایستد و در کریر بچرخد.

هنگام رزرو حتماً به Eurowings Airline بگویید که با یک حیوان خانگی پرواز خواهید کرد زیرا آنها محدودیت‌هایی را برای تعداد حیوانات خانگی در یک پرواز خاص اعمال می‌کنند. شما باید رزرو خود را از طریق تلفن انجام دهید. شما نمی‌توانید به صورت آنلاین برای حیوان خانگی خود رزرو کنید.
حتی اگر سفر هوایی می‌تواند برای حیوان خانگی شما استرس زا باشد، هم برنامه ریزی و هم آماده سازی، می‌تواند کار را برای هر دوی شما آسان‌تر کند.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

CorsairFly Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.