کلینیک دامپزشکی روژان
Philippine Airlines

Philippine Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ بله

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

 

  1. خط‌مشی خطوط هوایی فیلیپین برای حیوانات خانگی در کابین

 

فیلیپین ایرلاینز Philippine Airlines به حیوانات خانگی اجازه سفر در کابین را نمی‌دهد، به استثنای سگ‌های خدماتی و سگ‌های حمایت عاطفی که دارای گواهی پزشکی هستند.

 

سگ‌های سرویس می‌توانند در تمام مسیرها پرواز کنند. حیوانات/سگ‌ها در کابین در همه پروازها پذیرفته نمی‌شوند. با این حال، آن‌ها ممکن است در انبار بار PAL مانند سایر حیوانات خانگی/حیوانات، مشروط به سیاست‌های باربری تعیین شده PAL، حمل شوند.

 

این که آیا با سگ سرویس پرواز می‌کنید، باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از پرواز به ایرلاین اطلاع داده شود.

 

  1. خط‌مشی باکس‌های چک‌شده

توسط خطوط هوایی فیلیپین Philippine Airlines چمدان کنترل شدهاگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، تا زمانی که حیوان خانگی خود را همراهی می‌کنید، فیلیپین ایرلاینز ممکن است حیوان خانگی شما را در این مکان حمل کند. بخش بار هواپیما با توجه به خط مشی خطوط هوایی فیلیپین برای حیوانات خانگی. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

رزرواسیون:

حداقل ۴۸ ساعت باید برای حیوانات خانگی در نظر گرفته شود که به عنوان باکس چک شده سفر می‌کنند. همه حیوانات باید با یک مسافر حداقل ۱۲ سال همراه باشند.

 

فرم‌های مورد نیاز:

نمایندگان فیلیپین هواپیمایی باید گواهی واکسیناسیون معتبر و مجوزهای خروج و/یا ورود را ببینند. اسناد مربوط به کشور مقصد حیوان خانگی شما نیز باید تأیید شود.

 

  1. خط مشی حمل و نقل هوایی فیلیپین برای حیوانات خانگی

محموله هوایی:

 

خدمات بار هوایی برای سگ‌های بسیار بزرگ، حیوانات خانگی بدون همراه یا حیوانات غیر از گربه و سگ است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

فیلیپین ایرلاین Philippine Airlines به سگ، گربه، پرنده، خرگوش، همستر، میمون، موش خرما، مار، ماهی گرمسیری و سایر حیوانات اجازه می‌دهد. حیوانات بزرگتر (گاو، اسب و غیره) توسط یک نماینده مورد تأیید اداره می‌شوند.

 

محدودیت‌های آب و هوا:

فیلیپین ایرلاینز Philippine Airlines حمل حیوانات خانگی را از یا از طریق هر شهری در طول مسیر که دمای آن بیش از ۸۵ درجه فارنهایت یا کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت باشد، دوباره ارزیابی خواهد کرد.

قوانین حمل و نقل حیوانات کشور تونس(صفر تا صد قوانین)
ادامه مطلب

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک مجاز حداقل ۱۰ روز قبل از سفر الزامی است. تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد شما باید به باکس پیوست شود. برای پروازهای داخلی باید مجوز دریافت کرد.

 

الزامات باکس:

باکس باید محکم، تمیز و مقاوم باشد. باید فضای کافی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما وجود داشته باشد.

 

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

 

  1. فرودگاه‌های ارائه شده

خطوط هوایی فیلیپین دارای مسیرهایی است که مکان‌های مختلفی را در فیلیپین، خاورمیانه، خاور دور، انگلستان، استرالیا، ایالات متحده و کانادا پوشش می‌دهد.

 

  1. محدودیت‌های نژادی

فیلیپین ایرلاینز Philippine Airlines حمل و نقل سگ‌های پوزه‌دار زیر یا میکس‌های آنها را در انبار بار به‌عنوان محموله هوایی یا بار چک‌شده مجاز نمی‌داند:

Affenpinscher، Boerboel، Boston Terrier، Boxer، Brussels Griffon، Bulldog، Bullmastiff، Cane Corso، Cavalier King Charles. اسپانیل، چیهواهوا (سیب هد)، چاو چاو، دوگ د بوردو، اسباب بازی انگلیسی، بولداگ فرانسوی، گریفون بروکسل، چین ژاپنی، کینگ چارلز اسپانیل، لهاسا آپسو، ماستیف (همه نژادها)، پکنیز، پاگ (همه نژادها)، روتوایلر، شار پی، شیتزو، استافوردشایر بول تریر، اسپانیل تبتی، توسا، بولداگ دره و تریر یورکشایر.

 

  1. دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگرفیلیپین ایرلاینز به سگ‌ها، گربه‌ها و انواع حیوانات زنده دیگر اجازه می‌دهد در انبار بار سفر کنند. همه حیوانات باید طبق مقررات تعیین شده توسط یاتا سفر کنند.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.