کلینیک دامپزشکی روژان
سنت بارتلمی

قوانین حمل و نقل حیوانات سنت بارتلمی

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات سنت بارتلمی مورد بررسی قرار گرفته می شود، با ما همراه باشید؛

اما پیش از آن کلیات قوانین و سوالات متداول را مطالعه کنید.

 

 

 

 

قوانین حمل و نقل حیوانات سنت بارتلمی

قوانین برای بردن سگ یا گربه خانگی به سنت بارتلمی (سنت باتس) از یک کشور عاری از هاری یا کشوری که تحت کنترل هاری است. تمام الزامات همچنین برای حیوانات خدماتی و حمایت از عاطفی اعمال می‌شود.

 

 1. ریزتراشه حیوانات خانگی (میکروچیپ):

حیوان خانگی شما باید با یک ریزتراشه ۱۵ رقمی برای ورود به سنت بارتلمی ریزتراشه شود. اگر ریزتراشه حیوان خانگی شما مطابق با ISO 11784/11785 نیست، می‌توانید اسکنر میکروچیپ خود را بیاورید.

 

 1. واکسیناسیون:

واکسن هاری حیوانات خانگی

حیوان خانگی شما باید بین ۲۱ روز قبل تا ۱۲ ماه قبل از ورود به کشور برای هاری واکسینه شود. واکسن ۳ ساله هاری در سنت بارتلمی به رسمیت شناخته نشده است.

 

 1. تست تیتر هاری:

اگر از کشوری با هاری بالا وارد سنت بارت می‌شوید، حیوان خانگی شما باید قبل از ورود به کشور آزمایش تیتر هاری انجام دهد. نمونه‌های خون باید در آزمایشگاه مورد تأیید اتحادیه اروپا پردازش شوند.

حیوانات خانگی که از ایالات متحده، کانادا یا اتحادیه اروپا وارد سنت بارتز می‌شوند، نیازی به آزمایش تیتر هاری ندارند.

 

 1. گواهی سلامت:

یک دامپزشک مجاز باید یک گواهی بهداشت دامپزشکی برای سنت بارتلمی را ۱۰ روز قبل از حرکت تکمیل کند. اگر الزامی نیست، اما توصیه می‌کنیم که مجوز دامپزشکی USDA یا CFIA را تکمیل کند و از ایالات متحده آمریکا یا کانادا سفر کنید، آن را توسط USDA یا CFIA دارای فرمت اگر بخواهید بکنید. اگر از کشور دیگری به سنت بارتلمی سفر می‌کنید، سازمان‌های مسئول تولید و حیواناتی را که فرم‌ها را تهدید می‌کنند، باید بررسی کنید.

حیوانات خانگی که از اتحادیه وارد سنت باتس می‌شوند در اروپا با پاسپورت اتحادیه اروپا حیوانات خانگی این کار را انجام می‌دهند.

 

 1. مجوز واردات:

هنگام ورود به سنت بارتلمی با حیوان خانگی شخصی نیازی به مجوز واردات نیست.

 

 1. درمان ضد انگل‌های خارجی و داخلی:

قبل از ورود به سنت بارتلمی، درمان کنه و کرم نواری توصیه می‌شود.

 

 1. ورود هوایی:

حیوانات خانگی باید از طریق فرودگاه گوستاف III وارد سنت بارتلمی شوند. حیوانات خانگی می‌توانند به عنوان چمدان تحویل داده شوند یا بار هوایی وارد کابین شوند.

هر زمانی که به یک کشور خارجی مانند سنت بارتلمی سفر می‌شود، همیشه توصیه می‌شود که مشخص شود که مالکیت حیوان خانگی شما همراه داشته باشید.

تمام سگ‌ها و گربه‌های اهلی هنگام معاینه در ورودی ورودی ورودی شواهدی مبنی بر بیماری قابل انتقال به انسان باشند. اگر سگ یا گربه از سلامت ظاهری خوبی شما نیست، ممکن است معاینه بیشتر توسط دامپزشک مجاز با هزینه شما لازم باشد.

قوانین حمل و نقل حیوانات Thai Airways
ادامه مطلب

 

 1. واردات توله سگ یا بچه گربه:

توله سگ‌ها و بچه گربه‌های واکسینه نشده در سن ۸ هفتگی از کلانشهر فرانسه یا بخش‌ها و مناطق خارج از کشور فرانسه (به جز گویان فرانسه) وارد سنت بارت می‌شوند.

 1. نژادهای ممنوعه:

مخلوطی از نژادهای زیر به سنت بارت ممنوع است: تریر استافوردشایر، تریر آمریکایی استافوردشایر (پیتبول)، ماستیف (بوربول) و توسا. نژادهایی که توسط باشگاه لانه‌داری آمریکا و همچنین سگ‌های مربوط به روتوآیلر ثبت شده‌اند، تحت قوانین خاصی می‌توانند پذیرفته شوند: تریر استافوردشایر، تریر آمریکایی استافوردشایر (پیتبول)، ماستیف (بوربول) و توسا، با قوانین خاصی امکان پذیر است.

 

 1. حیوانات دیگر:

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

پرندگان، بی مهرگان، ماهی‌های گرمسیری، خزندگان، دوزیستان، پستاندارانی مانند جوندگان و خرگوش‌ها مشمول الزامات واکسیناسیون هاری هستند، اما ممکن است شرایط دیگری را داشته باشند و برای ورود به سنت بارتلمی باید گواهی سلامت داشته باشند. به صاحبان حیوانات خانگی اکیداً توصیه می‌شود که اطلاعات بیشتری را از مقامات مربوطه کشورشان و/یا کشور مقصد جویا می‌شوند.

 

 1. CITES:

نماد CITES: لاک پشت در حال انقراض

اگر حیوان خانگی شما سگ، گربه یا موش خرما نیست، و به خصوص اگر لاک پشت یا طوطی است، باید بررسی کنید که تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه‌های جانوران و گیاهان وحشی در معرض خطر انقراض (CITES) محافظت نشده باشد. در این صورت باید مجوزهای اضافی درخواست دهید. بیش از ۱۸۰ کشور در آن شرکت می‌کنند و مقررات CITES را اجرا می‌کنند.

 

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات سنت بارتلمی مورد بررسی قرار گرفت.

جهت دریافت اطلاعات رایگان بیشتر به وبسایت و پیج ما مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

تذکر مهم : این مطلب برگرفته از کتاب قوانین بین المللی حیوانات است. اما نکته قابل توجه این است که اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

بهترین کلینیک دامپزشکی تهران کجاست؟

 

کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱