کلینیک دامپزشکی روژان
سنت وینسنت و گرنادین

قوانین حمل و نقل حیوانات سنت وینسنت و گرنادین

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات سنت وینسنت و گرنادین بررسی شده است، با ما همراه باشید؛

اما پیش از آن کلیات قوانین و سوالات متداول را مطالعه کنید.

 

سنت وینسنت و گرنادین

تمام الزامات همچنین برای حیوانات خدماتی و حمایت عاطفی اعمال می‌شود.

 

  1. ریزتراشه حیوانات خانگی (میکروچیپ):

اولین قدم برای آماده کردن سگ یا گربه خود برای ورود به سنت وینسنت و گرنادین ها این است که حیوان خانگی خود را با ریزتراشه ۱۵ رقمی سازگار با ISO 11784/11785 ریزتراشه کنید.

اگر تراشه حیوان خانگی شما مطابقت ندارد، می‌توانید اسکنر میکروچیپ خود را بیاورید.

 

  1. واکسیناسیون:

واکسن هاری حیوانات خانگی

حیوان خانگی شما باید بین ۳۰ روز تا ۱۲ ماه قبل از ورود به سنت وینسنت و گرنادین ها برای هاری و سایر بیماری‌ها واکسینه شود.

همچنین سگ‌ها باید علیه دیستمپر سگ، پاروویروس، لپتوسپیروز، هپاتیت و پاراآنفلوآنزا واکسینه شوند.

گربه‌ها باید علیه رینوتراکتیت گربه، پن‌لکوپنی، لوسمی گربه، کلسی ویروس و کلامیدوفیلا پسیتاسی واکسینه شوند.

 

  1. تست تیتر هاری:

آزمایش تیتر خون

آزمایش تیتر هاری (FAVN) زودتر از ۲۱ روز پس از واکسیناسیون هاری برای ورود به سنت وینسنت و گرنادین لازم است. نمونه باید در یک آزمایشگاه تأیید شده در بریتانیا یا ایالات متحده پردازش شود.

 

  1. مجوز واردات:

قبل از سفر به سنت وینسنت و گرنادین ها باید برای مجوز واردات اقدام کنید. پس از اینکه دامپزشک شما مجوز واردات را تکمیل کرد، آن را به بخش کشاورزی سنت وینسنت و گرنادین ارسال خواهید کرد. آن‌ها فرم را تأیید می‌کنند و آن را برای شما فکس می‌کنند. برای این خدمات هزینه‌ای پرداخت خواهید کرد. عدم ارسال مجوز واردات منجر به جریمه می‌شود و ممکن است حیوان خانگی شما را در قرنطینه قرار دهد.

 

  1. گواهی سلامت:

یک دامپزشک دارای مجوز باید یک گواهی بهداشت دامپزشکی برای گرنادین ها تکمیل کند. این گواهی باید توسط مقام دولتی در کشور شما که مسئول واردات و صادرات حیوانات است تأیید شود.

 

  1. درمان ضد انگل‌های داخلی و خارجی:

سگ‌ها باید ظرف ۷ روز پس از واردات از نظر کرم قلبی آزمایش شوند.

سگ‌ها و گربه‌ها باید از نظر انگل‌های خارجی و انگل‌های داخلی با یک ضد کرم ضد کرم با طیف وسیع تأیید شده ظرف ۷ روز پس از واردات درمان شوند.

 

  1. ورود هوایی:

حیوانات خانگی باید از طریق فرودگاه بین المللی آرگیل وارد سنت وینسنت و گرنادین ها شوند. گربه‌ها و سگ‌ها می‌توانند به عنوان چمدان تحویل‌گرفته شده یا به عنوان محموله هوایی وارد کابین شوند. اطلاعیه قبلی باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از ورود ارائه شود.

تمام سگ‌ها و گربه‌های اهلی هنگام معاینه در فرودگاه ورودی باید فاقد شواهدی مبنی بر بیماری قابل انتقال به انسان باشند. اگر سگ یا گربه شما از سلامت ظاهری خوبی برخوردار نیست، ممکن است معاینه بیشتر توسط دامپزشک مجاز با هزینه شما لازم باشد.

airBaltic Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

تمام گربه‌ها و سگ‌هایی که بعد از ساعت ۱۶:۰۰ یا در روزهای تعطیل یا آخر هفته وارد می‌شوند، مشمول هزینه‌های بازرسی هستند.

 

  1. نژادهای ممنوعه:

گرنادین ها لیستی از نژادهای ممنوعه منتشر نمی‌کنند. (توصیه می‌گردد قبل از مسافرت با حیوان خانگی خود لیست ممنوعه به روز را در صورت وجود چک کنید).

 

  1. دیگر حیوانات:

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

پرندگان، بی مهرگان، ماهی‌های گرمسیری، خزندگان، دوزیستان، پستاندارانی مانند جوندگان و خرگوش‌ها مشمول الزامات واکسیناسیون هاری نیستند، اما ممکن است شرایط دیگری را داشته باشند و برای ورود به گرنادین ها باید گواهی سلامت داشته باشند. به صاحبان حیوانات خانگی اکیداً توصیه می‌شود که اطلاعات بیشتری را از مقامات مربوطه کشورشان و/یا کشور مقصد جویا شوند.

 

  1. CITES:

نماد CITES: لاک پشت در حال انقراض

اگر حیوان خانگی شما سگ، گربه یا موش خرما نیست، و به خصوص اگر لاک پشت یا طوطی است، باید بررسی کنید که تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه‌های جانوران و گیاهان وحشی در معرض خطر انقراض (CITES) محافظت نشده باشد. در این صورت باید برای مجوزهای اضافی درخواست دهید. بیش از ۱۸۰ کشور در آن شرکت می‌کنند و مقررات CITES را اجرا می‌کنند.

 

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات سنت وینسنت و گرنادین مورد بررسی قرار گرفت.

جهت دریافت اطلاعات رایگان بیشتر به وبسایت و پیج ما مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

تذکر مهم : این مطلب برگرفته از کتاب قوانین بین المللی حیوانات است. اما نکته قابل توجه این است که اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

بهترین کلینیک دامپزشکی تهران کجاست؟

 

کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱