کلینیک دامپزشکی روژان
جزایر ویرجین ایالات متحده

قوانین حمل و نقل حیوانات جزایر ویرجین ایالات متحده

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات جزایر ویرجین ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته می شود، با ما همراه باشید؛

اما پیش از آن کلیات قوانین و سوالات متداول را مطالعه کنید.

جزایر ویرجین ایالات متحده

جزایر ویرجین ایالات متحده گربه‌ها و سگ‌هایی را که شرایط زیر را دارند قرنطینه نمی‌کنند. تمام الزامات همچنین برای حیوانات خدماتی و حمایت عاطفی اعمال می‌شود.

 

 1. ریزتراشه حیوانات خانگی (میکروچیپ):

برای ورود به جزایر ویرجین ایالات متحده نیازی به ریزتراشه نیست، اما توصیه می‌شود که حیوان خانگی خود را ریزتراشه کرده و اطلاعات تماس خود را قبل از سفر به عنوان وسیله‌ای برای شناسایی در صورت گم شدن یا جدا شدن حیوان خانگی از شما ثبت کنید.

اگر حیوان خانگی شما ریزتراشه ثبت شده ندارد، مطمئن شوید که حیوانات خانگی شما برچسب‌هایی دارند که آنها را شناسایی می‌کند و اطلاعات تماس مالک را دارد.

 

 1. واکسیناسیون:

واکسن هاری حیوانات خانگی

تمام سگ‌ها و گربه‌هایی که وارد جزایر ویرجین می‌شوند باید با گواهی سلامت رسمی همراه باشند که نشان دهد حیوان خانگی شما از منطقه قرنطینه شده برای هاری منشاء نمی‌گیرد. همه سگ‌ها و گربه‌ها باید ظرف ۶ ماه قبل از تاریخ ارسال واکسن هاری واکسینه شده باشند به استثنای سگ‌ها و گربه‌هایی که کمتر از ۱۲ هفته سن دارند. (مرحله ۹ را ببینید) گواهی واکسیناسیون هاری باید به گواهی رسمی سلامت پیوست شود.

 

 1. تست تیتر هاری:

آزمایش تیتر خون

برای ورود به جزایر ویرجین ایالات متحده از هیچ کشوری نیازی به آزمایش تیتر هاری نیست. (به علت اهمیت تست تیتر هاری این مورد را بر اساس اقتضای زمان با دامپزشک خود بررسی کنید). به علت شرایط خاص ایران، ممکن است برای وارد کردن حیوان از ایران نیاز به تست تیتر هاری باشد.

 

 1. درمان ضد انگل‌های خارجی و داخلی:

قبل از اینکه سگ شما بتواند از کشورهای زیر وارد جزایر ویرجین ایالات متحده شود، باید بین یک تا پنج روز قبل از ورود به کشور از نظر وجود کرم قلابدار خاص بررسی شده و در گواهی سلامت ذکر شود. دامپزشک شما باید بررسی کند که حیوان خانگی شما از نظر کرم قلابدار بازرسی شده است و نتایج منفی است. کشورهای کرم پیچی: آنگولا، آرژانتین، بهرین، بنگلادش، بنین، بولیوی، بوتسوانا، برزیل، برونئی، بورکینافاسو، بوروندی، کامبوج، کامرون، جمهوری آفریقای مرکزی، چین، کلمبیا، کنگو (جمهوری دموکراتیک)، کنگو، جمهوری دموکراتیک، جمهوری دومینیکن، جزیره ایستر، اکوادور، گینه استوایی، گینه فرانسه، گابن، گامبیا، غنا، گینه، گینه بیسائو، گویان، هائیتی، هند، اندونزی، عراق، ساحل عاج، جامائیکا، کنیا، کویت، لائوس، لسوتو، لیبریا ماکائو، مالاوی، مالزی، مالی، موریتانی، موزامبیک، میانمار.

 

 1. گواهی سلامت:

یک دامپزشک دارای مجوز قبل از ورود به کشور، یک گواهی سلامت برای جزایر ویرجین ایالات متحده تکمیل می‌کند. هنگام ورود از ایالات متحده، تأیید USDA لازم نیست.

 

 1. مجوز واردات:

مجوز واردات از دفتر کمیساریای کشاورزی تنها زمانی مورد نیاز است که با حیوانی که سگ یا گربه نیست وارد جزایر ویرجین ایالات متحده شوید.

 

 1. درمان ضد انگل‌های خارجی و داخلی:

قبل از ورود به جزایر ویرجین ایالات متحده نیازی به درمان کنه و کرم نواری نیست. اما به علت در دسترس بودن این محصولات اکیداً توصیه به استفاده آن می‌گردد.

 

 1. ورود هوایی:

فرودگاه سیریل ای کینگ در شارلوت آمالی، سنت توماس یکی از نقاط ورودی تأیید شده به جزایر ویرجین ایالات متحده است. فرودگاه Henry E. Rohlsen در سنت کروکس نیز یک نقطه ورود تأیید شده است. حیوانات خانگی می‌توانند به عنوان باکس تحویل شده یا بار هوایی وارد کابین شوند.

قوانین حمل و نقل حیوانات سودان جنوبی
ادامه مطلب

هر زمان که به یک کشور خارجی مانند جزایر ویرجین ایالات متحده سفر می‌کنید، همیشه توصیه می‌شود که نوعی مدرک شناسایی که نشان دهنده مالکیت حیوان خانگی شما باشد همراه داشته باشید.

همه سگ‌ها و گربه‌های اهلی هنگام معاینه در فرودگاه ورودی باید فاقد شواهدی مبنی بر بیماری قابل انتقال به انسان باشند. اگر سگ یا گربه شما از سلامت ظاهری خوبی برخوردار نیست، ممکن است معاینه بیشتر توسط دامپزشک مجاز با هزینه شما لازم باشد.

 

 1. واردات توله سگ یا بچه گربه:

توله سگ‌ها و بچه گربه‌های زیر ۱۲ هفته می‌توانند با گواهی سلامت فعلی وارد جزایر ویرجین ایالات متحده شوند.

 

 1. دیگر حیوانات:

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

میمون‌ها، مارها و سایر حیوانات خانگی اگزوتیک اجازه ورود به جزایر ویرجین ایالات متحده را ندارند. پرندگان، بی مهرگان، ماهی‌های گرمسیری، خزندگان، دوزیستان، پستاندارانی مانند جوندگان و خرگوش‌ها مشمول الزامات واکسیناسیون هاری نیستند، اما ممکن است شرایط دیگری را داشته باشند و برای ورود به جزایر ویرجین ایالات متحده باید گواهی بهداشت و مجوز واردات داشته باشند. به صاحبان حیوانات خانگی اکیداً توصیه می‌شود که اطلاعات بیشتری را از مقامات مربوطه کشورشان و/یا کشور مقصد جویا شوند.

 

 1. CITES:

نماد CITES: لاک پشت در خطر انقراض

اگر حیوان خانگی شما سگ، گربه یا موش خرما نیست، و به خصوص اگر لاک پشت یا طوطی است، باید بررسی کنید که تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه‌های در معرض خطر انقراض جانوران و گیاهان وحشی (CITES) محافظت نشده باشد. در این صورت باید برای مجوزهای اضافی درخواست دهید. بیش از ۱۸۰ کشور در آن شرکت می‌کنند و مقررات CITES را اجرا می‌کنند.

 

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

در این مقاله همه چیز در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات جزایر ویرجین ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفت.

جهت دریافت اطلاعات رایگان بیشتر به وبسایت و پیج ما مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

تذکر مهم : این مطلب برگرفته از کتاب قوانین بین المللی حیوانات است. اما نکته قابل توجه این است که اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

بهترین کلینیک دامپزشکی تهران کجاست؟

 

کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱